Türkiye’nin İlk İnteraktif İçsel Yolculuk Romanı...

Aşk ve masumiyet karanlığa meydan okuduğunda uyanış başlayacak...

Metin Hara beş yıl boyunca üzerinde çalıştığı Rüzgâr ile Karahindiba adlı yeni kitabıyla okurlarına yepyeni ve eşsiz bir deneyim sunuyor! 

Türkiye’nin ilk “İnteraktif İçsel Yolculuk Romanı” olan bu kitap okuru da kendi seçimleriyle bambaşka yolculuğa sürükleyecek… Bu serüven boyunca ana karakterler her içsel dönüşüm yaşadığında karşınıza Qr kodları (adımlar) çıkacak. Bu kodları okuttuğunuzda karşınıza faklı videolar ve ardından seçimini yaptığınız yolculuğun pratik uygulamaları sizi karşılayacak.

Masumiyetin gücü üzerine inşa edilmiş bu öyküyü okuduktan sonra kendiniz ve yaşama bakışınız bir daha asla eskisi gibi olmayacak. Her birimizin kalbinde filizlenmeyi bekleyen hayalleri var. Ama kaçımız bu yola çıkacak cesarete sahibiz? Peki, hayalimize kavuştuğumuzda dünyanın en mutlu insanı olacak mıyız? Bu uğurda çıktığımız yol bizde neleri dönüştürecek? Peki içimizdeki çocuğun masumiyeti bu yolda pusulamız olabilir mi? Hepimizin zorunlu olarak içimize döndüğü, kendimizle kaldığı bu pandemi sürecinde Rüzgâr ile Karahindiba kalbinize baharı üfleyecek… Aşk ve umut gönüllerde filizlenecek… 

Türkiye’nin İlk İnteraktif İçsel Yolculuk Romanı   Metin Hara   Rüzgâr ile Karahindiba