Türkiye’de Kayağın Tek Adresi; Sway Hotels

Karla kaplı dağları, her seviyeye uygun farklı özelliklerdeki pistleri, gece kayağı için ışıklandırma sistemi ve muhteşem ambiyansı ile kayakseverlerin en gözde oteli olan Sway Hotels, konuklarına kayak keyfinin yanında eğlence, müzik ve bol aktivite imkanı da sunuyor.

Pistlerini Aralığın ilk haftası açarak Türkiye’nin kayak sezonunu açan ilk oteli olma özelliğini kimselere kaptırmayan Sway Hotels aynı zamanda özel ışıklandırma sistemiyle gece kayağına da imkan tanıyan ilk otel.

Türkiye’nin en yüksek zirvesi Palandöken’de yer alan Sway Hotels, ulusal ve uluslararası kayak müsabakalarına yaptığı ev sahipliği ile profesyonellerin ilk tercihi olurken, özel dekorasyonu, lezzetli yemekleri, rahatlatıcı spa salonları ve birbirinden renkli etkinlikleri ile tatil severlerin de en popüler mekanı.

KIŞ TATİLİNİN EN KEYİFLİ ADRESİ

Dağ ve şehir manzaralı 181 geniş modern oda ve süitleri ile hem arkadaş hem de çocuklarla birlikte ailece kış tatili yapmanın en güzel adresi Sway Hotels, havaalanına 15 dakikalık mesafesiyle de eğlenceye kolay ve rahat ulaşım imkanı sunuyor. Bu yıl yeni sezonda Aprés Ski teras barı baştan aşağı yenileyerek yaklaşık 2 kat büyüten Sway Hotels, 200 kişilik kapasitesiyle eğlencenin de merkezi olacak. DJ Tankurt Karakurt ve Can Hatipoğlu sezon boyunca otelde performans sergileyecek. Sway Hotels, özel ışıklandırma sistemiyle gece kayağına da imkan tanıyan ilk otel özelliğinin yanı sıra Türkiye’de tek olan 1 kilometre uzunluğundaki kızak pistiyle de eğlenceyi doruklara taşıyor. Uluslararası standartlara sahip toplamda 14 km pisti olan Sway Hotels, gündüz ve gece yarışları için özel olarak ışıklandırılmış pistleriyle akşam 20:00’a kadar amatör ve profesyonellere kayak imkanı sağlıyor. SnowPlus ile uzman eğitmenler tarafından hazırlanmış özel eğitim programlarına sahip olan Sway Hotels, kayak odasıyla direkt pistlere çıkış imkanı da sağlıyor.

sway hotels