Türkbükü’nün Yeni Nesil Meyhanesi

Bodrum’da misafirlerini ağırlamaya başlayan Afitap Türkbükü, eşsiz lezzetleri; sevilen 80’ler, 90’lar müzikleriyle Türkbükü’nün atmosferine yeni bir soluk katıyor.

Bodrum’un gözdesi Türkbükü ve Türkbükü’nde yepyeni bir mekan: Afitap Türkbükü. Mimar/şef Burcu Alpan’ın ortaklığında ve işletmeciliğinde bu yaz açılan Afitap Türkbükü, üç genç ortağın girişimiyle Bodrum severlerin hizmetinde.

Türkbükü’nü çok sevdiğini ve burada yer alan köklü işletmelerden biri olmayı hedeflediklerini söyleyen ortak/işletmeci Burcu Alpan, “köy”e alternatif lezzetler ve farklı bir ambians kazandırmak için yola çıktıklarını vurguluyor. Alpan, deneyimli işletmecilerden de ilham aldıklarının altını çizerken Türkbükü’ne büyüleyici bir mekan kazandırmaktan dolayı çok mutlu ve gururlu.

Bu yaz açılan, 250 kişi kapasiteli Afitap Türkbükü, birbirinden özel lezzetlerinin yanı sıra renkli DJ performansı ve nostaljik müzikleriyle de iddialı. Meyhanenin geniş menü yelpazesinde yer alan dövme hıyar salatası, Ege Denizi’nin sunduğu taptaze lezzet deniz börülcesi ve balık turşusu gibi birbirinden özel tatlar da tam not alanlar arasında.

 

 

Burcu Alpan   Afitap Türkbükü   Bodrum   Meyhane