Türk Eğitim Vakfı’nın ‘Mutlu Bir Gül’ Davetiyle Eğitime Büyük Destek...

Türk Eğitim Vakfı (TEV) Four Seasons Hotel Bosphorus ev sahipliğinde mutlu günlerin yeni bağış geleneği Bir Dünya Çiçek Projesini tanıttı. Cem Yılmaz’ın katılımıyla renklenen davette ünlü isimlerin tasarladığı çiçekler satışa sunularak, eğitim için kaynak yaratıldı.

Bu davet için Bir Dünya Çiçek tasarımları arasından seçilen 14 adet beyaz gül Türkiye’nin tanınmış fikir önderleri, sanatçıları ve tasarımcıları tarafından dekore edildi. Arzu Kaprol, Ayşegül Hotiç, Cem Yılmaz, Derin Mermerci, Dilek Hanif, Güneri Civaoğlu, Günseli Kato, Harun Tekin, Mehtap Elaidi, Nil Karaibrahimgil, Saffet Emre Tonguç, Özlem Süer, Tuvana Büyükçınar gibi isimlerin kendi yaratıcılıklarına göre şekillendirdikleri güllerin satışından elde edilen gelirle gençlere daha fazla burs imkânı sağlanması hedefleniyor.

Türk Eğitim Vakfı’nın ‘Mutlu Bir Gül’ Davetiyle Eğitime Büyük Destek   Türk Eğitim Vakfı   Four Seasons Hotel Bosphorus   Arzu Kaprol   Ayşegül Hotiç   Cem Yılmaz   Derin Mermerci   Dilek Hanif   Güneri Civaoğlu   Günseli Kato   Harun Tekin   Mehtap Elaidi   Nil Karaibrahimgil   Saffet Emre Tonguç   Özlem Süer   Tuvana Büyükçınar