Türk Böbrek Vakfı Yararına Yeni Yıl Daveti…

Türk Böbrek Vakfı yeni yıla merhaba davetinde vakıf destekçilerini Ruby'de buluşturdu. Türk Böbrek Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Timur Erk ve Yönetim Kurulu Üyesi Seval Ermiş'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen davete vakıf üyelerinin yanı sıra bir çok isim katıldı.

Davete aralarında; Aynur Arıkan, Figen ve Hayati Babaoğlu, Nurhan Tarman, Kardelen Acar, Nilgün Çolak ve kızları Aleyna  ile Alara Çolak gibi çok sayıda isim katıldı. TBV Başkanı Timur Erk yaptığı konuşmada davetlilere teşekkür ederken, Vakfın Türkiye genelinde okullarda sürdürdüğü çalışmalara verdikleri desteklerden ötürü vakıf gönüllülerinin çabalarına dikkat çekti. Erk; hem farkındalık projelerine projelerine destek vermek, hem de bu tip gecelerde toplanan bağışlarla vakfın çalışmalarına kaynak yaratmak son derece kıymetli, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum." dedi. Vakıf destekçilerinden Nilgün Çolak'a da  doğum günü sürprizi yapıldı.  

 

Nilgün Çolak'a Doğum Günü Sürprizi...

 Gecede vakıf destekçilerinden Nilgün Çolak'a da  doğum günü sürprizi yapıldı. Başkan Timur Erk ve Seval Ermiş'in pasta sürprizi karşısında şaşıran Nilgün Çolak mutluluğunu kızlarıyla paylaştı.

Türk Böbrek Vakfı Yararına Yeni Yıl Daveti