Türk Böbrek Vakfı Yararına Yeni Yıl Daveti…

Türk Böbrek Vakfı Sosyal Komite Başkanı ve Yönetim Kurulu üyesi Seval Ermiş’in vakıf yararına, Brasseria Noir’da düzenlediği yeni yıl daveti ünlü isimleri bir araya getirdi.

Organize ettiği davet öncesi rahatsızlanarak hastanede tedavi altına alınan Seval Ermiş’i temsilen, davetlileri Nurhan Tarman, Aynur Arıkan, Gül Ergi ve Oya Anlar Onat karşıladı. Davetlilerin Face time ile hastane odasına bağlandığı Seval Ermiş, yapılan bu jest karşısında  duygu ve sevinci bir arada yaşadı. Salonda uzun süre alkışlanan Ermiş, tüm davetlilere teşekkür etti.  

Davete aralarında; Çiğdem Kamer, Serap Sarı, Meltem Demir, Nur Yüceler, Zerrin Menteşoğlu, Gülperi Bayraktar, Nilgün Çolak ve  Buket Bayman'ın  da bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. 

Türk Böbrek Vakfı Yararına Yeni Yıl Daveti   Türk Böbrek Vakfı Sosyal Komite Başkanı ve Yönetim Kurulu üyesi Seval Ermiş   Brasseria Noir   Nurhan Tarman   Aynur Arıkan   Gül Ergi   Oya Anlar Onat   Çiğdem Kamer   Serap Sarı   Meltem Demir   Nur Yüceler   Zerrin Menteşoğlu   Gülperi Bayraktar   Nilgün Çolak   Buket Bayman