TT Medical Group Avustralyalı Teknoloji Şirketi Dotz Nano Ltd. İle 160mn Maske İçin Anlaşma İmzaladı…

TT Medical Group, Avustralya Borsası’nda işlem gören Dotz Nano Limited (ASX: DTZ) ("Dotz") ile, dünyada üretilen düşük standartlı ve sahte ürünlerin önüne geçmek için 160 milyon maske üretimi için büyük bir iş ortaklığına girdi.

TT Medical Group, ürettiği %99,9 Filtrasyona (BFE) sahip Steril TypeIIR Cerrahi Maskelerin kalitesini ve orijinalliğini garanti etmek için, Avustralya Borsası’nda işlem gören nano teknoloji şirketi Dotz ile 160 milyon maskelik önemli bir anlaşma imzaladı. Anlaşma kapsamında Dotz, TT Medical Group maskeleri için kalite standardını belirlemek ve topluma kullanmakta olduğu ürünün yeterliliğini ve kalitesini göstermek için tedarik sürecini izleme imkanı sağlayacak. 

 

Sahte Maskeler Pandeminin Patlamasına Sebep Olmuştur…

Avustralyalı Dotz Nano CEO'su Uzi Breier "Yapılan bu uluslararası anlaşma, başlangıç adedi olarak üretilecek 160 milyon maskeyle sağlık çalışanlarının ve kullanıcıların kalitesi doğrulanmış ve kanıtlanmış yüz maskelerini kullanmalarını sağlayacak ve bu şekilde normalleşme sürecine daha hızlı girmemize katkıda bulunacak" dedi.Kısa bir süre içerisinde İngiltere, Kıbrıs ve BAE’de halihazırda girişim ortaklığı yapan TT Medical Group, Avrupa, Amerika, Orta Doğu ve Afrika’da birçok ülkede de potansiyel ortak girişimler için görüşmeler yürütmektedir. Körfez İşbirliği Konseyi pazarına, TT Medical’in BAE’deki Khaled Abdulla Al Khoori liderliğinde, Dotz Teknolojisi sayesinde güvenilir kişisel koruyucu ekipman (KKE) sağlanacaktır. Khaled Abdulla Al Khoori “COVİD-19’la beraber, tüm dünyada güvenli ve sağlam, insan sağlığını koruyacak KKE’lerin önemi daha da artmıştır. Kalite ihtiyacının ön plana çıktığı günümüzde, test edilmeden piyasaya sürülen, insan sağlığını riske atan standart altı sahte maskelerin önüne geçilmelidir. Dotz ile olan ortaklığımız, tüm sağlık çalışanlarına ve halkımıza güvenilir ve virüse karşı %99,9 koruma sağlayan bir çözüm üretmektedir. Tedarik ağının baştan sona takip edilebileceği bu teknolojiyle tam şeffaflık sağlanmaktadır. Bu anlaşma, gelecekte yapacağımız daha büyük ve önemli işlerimizin başlangıcıdır”

 

TT Medical Group Avustralyalı Teknoloji Şirketi Dotz Nano Ltd. İle 160mn Maske İçin Anlaşma İmzaladı…