Topal Çiftinden Huzur Evi Sakinlerine Unutulmaz İftar Daveti

Fenerbahçe’nin Milli futbolcusu Mehmet Topal ve eşi Selda Topal’ın 6 yıldır geleneksel olarak düzenledikleri “Huzurevi Buluşmaları” önceki akşam Sarıyer Eski Büyükdere İskelesi’nde gerçekleştirildi.

Semiha Şakir Huzurevi ile Maltepe Huzurevi sakinlerinin katıldığı buluşmaya, aralarında Wilma Elles eşi Kerem Göğüş ve ikizleri, Yeşim Salkım, Metin-Eda Özülkü, Tuğba Melis Türk ile kardeşi Mustafa Türk, Yağmur Tanrısevsin-Oğuzhan Koç çifti, Özlem Yıldız, Ferda Anıl Yarkın, Suzan Kardeş, Ümit Erdim, Saruhan Hünel, Serap Paköz, Elif Ece Uzun, Selvi Serttaş, Gurur Aydoğan, Başak Güroz ve Zeynep Mansur gibi ünlü isimler de katıldı. İftarın sürpriz konuğu ise UEFA Euro 2024 Adaylık Tanıtım Elçisi ve Ampute A Milli Takım oyuncusu Barış Telli’ydi.

Açılan iftarın ardından semazen  gösterisi yapıldı. Wilma Elles, huzur evi sakinleri için getirdiği çiçek ve kolonyadan oluşan hediyeleri dağıttı. Bu hediyeye çok sevinen davetliler, Elles’e teşekkür etti. İftarın ardından eğlenceli dakikalar başladı.  Metin Özülkü Orkestrası ile Eda Özülkü, Yeşim Salkım, Suzan Kardeş ve Ferda Anıl Yarkın’dan oluşan Çılgınlar Kulübü sahneye çıktı. Ekip, huzur evi sakinlerinin isteği olan tüm şarkıları tek tek söyleyerek herkesin kalbini kazandı. Ünlü isimlerin sahne almasıyla heyecanlanan huzur evi sakinleri kendilerini piste attı. Oyuncu ve sanatçıların dansa kaldırdığı konuklardan biri  "düğünümde böyle eğlenmemiştim, gençliğimizi yaşattınız bize" diyerek herkese teşekkür etti.

İftarın sürpriz konuğu olan UEFA Euro 2024 Adaylık Tanıtım Elçisi ve Ampute A Milli Takım oyuncusu Barış Telli de gecenin finalinde sahneye çıktı. Bu güzel gece için Topal çiftine teşekkür eden Telli, Ampute Milli Takımı’nda Avrupa şampiyonluk maçında giydiği formayı Mehmet Topal’a hediye etti.

 

Wilma Elles   Kerem Göğüş   Yeşim Salkım   Metin-Eda Özülkü   Tuğba Melis Türk   Mustafa Türk   Özlem Yıldız   Ferda Anıl Yarkın   Suzan Kardeş   Ümit Erdim   Saruhan Hünel   Serap Paköz   Elif Ece Uzun   Selvi Serttaş   Gurur Aydoğan   Başak Güroz