Sunset 25 Yaşında…

Çeyrek asrı geride bırakan İstanbul’un zamana karşı duran mekanı Sunset, 25. yılını yine çok anlamlı bir geceyle kutladı. 25. yılında İstanbul’un iş, sanat ve cemiyet dünyasından çok sayıda tanıdık ismi bir araya getiren Sunset GRILL&BAR, geçmiş yıllarda olduğu gibi yemekten elde ettiği tüm geliri Boğaziçi Üniversitesi Vakfı’na bağışladı.

İstanbul’un simge mekanlarından Sunset GRILL&BAR, 25. yaşını bir dizi etkinlikle kutluyor. Etkinliklerden ilki, öğrencilere burs sağlamak amacıyla hasılatı  Boğaziçi Üniversitesi Vakfı’na bağışlanan 25. yıl özel yemeği oldu. Her yıl Mayıs ayının ikinci haftasında yapılan yemek, bu yıl 14 Mayıs gecesi çok sayıda seçkin ismin katılımıyla gerçekleşti. Tıpkı Sunset gibi klasikleşen bu anlamlı gecenin ev sahipliğini bu yıl da Barış Tansever üstlendi.

Konuklarını kapıda tek tek karşılayan Sunset’in yaratıcısı Barış Tansever, 25. yıl için yaptığı konuşmada; “Nesilden nesile geçmeyi başararak çeyrek asırdır siz değerli dostlarımızın en sevilen mekanları arasında olmak onur verici. Sunset olarak her zaman en iyinin peşinden giderek, İstanbul’u daima ilklerle buluşturduk ve bunu önümüzdeki yıllarda da devam ettireceğiz. 25. yılımızı kutladığımız bu anlamlı gecede gurur duyduğumuz, bizi onurlandıran eğitime desteğimizi  sürdürmeye devam ediyoruz. Yeni yaşımızı kutladığımız gecelerin tüm hasılatını 15 yıldır Boğaziçi Üniversitesi Vakfı’na bağışlıyoruz. dedi.

İş, sanat ve cemiyet dünyasından çok sayıda tanıdık ismin katıldığı gecede Mustafa Sandal, Oktay Kaynarca,  Elif Brav, Niso Adato, Seda Başbuğ, Orhun Yazıcı, Gülbin Turgut gibi isimler dikkat çekti. Jazz performansı ile Fulya Demir’in yer aldığı yemeğin ardından gece, Sunset Brasserie’de  Boğaziçi mezunu  Semih Şalhon’un müzikleri ile devam etti.  

 

 

Barış Tansever   Mustafa Sandal   Oktay Kaynarca   Elif Brav   Niso Adato   Seda Başbuğ   Orhun Yazıcı   Gülbin Turgut   Boğaziçi Üniversitesi Vakfı   Sunset GRILL&BAR