Sosyalben 6 Yaşında...

Çalışmalarına 9 Eylül 2013’te resmiyet kazandırarak Türkiye’de ve dünyada dezavantajlı bölgelerde yaşayan 7-13 yaş arası çocukların yeteneklerini keşfetmelerini ve geliştirmelerini hedefleyen SosyalBen Vakfı, geçtiğimiz gün vakfın Kurucusu Ece Çiftçi ve vakfın destekçisi Hakan Sabancı ev sahipliğinde altıncı yaşını kutladı.

SosyalBen Vakfı’nın bu özel gününde iş ve cemiyet hayatından Arzu Sabancı, Arzuhan Doğan Yalçındağ, Revna Demirören, Zeynep Temelli, Melis Temelli, Defne Ongun Muminoğlu, Demet Erciyes, Demet Sabancı Çetindoğan, Pırıl Çetindoğan, Ruken Mızraklı, Gözde Kuşçuoğlu, Hakan Sabancı, Nazlı Kayı, İbrahim Betil, İdil Gazioğlu, Melis Babadağ, Nurdan Beşen Büyükak, Ruken Mızraklı ve Sara Sarar gibi birçok isim SosyalBen Çocukları ve gönüllüleriyle buluştu. Vakfın yönetim kurulu, mütevelli heyeti, danışma kurulu, destekçileri, gönüllüleri ve çocukları hep birlikte yıl dönümü pastasını kestiler.

SosyalBen Vakfı’nın yeni yaşına özel SosyalBen Store’da satılacak ve satışından elde edilen gelirin vakfın saha çalışmalarına ve köy okullarında eğitim gören öğrencilerin yetenekleri doğrultusunda yönlendirmelerine aktarılacağı kupaları tasarlayan Hakan Sabancı, SosyalBen Çocukları ve gönüllüleriyle etkinlik boyunca ilgilenirken, “Bugün çok heyecanlıyım. Altıncı yaşını kutlayan SosyalBen Vakfı ile 1 yıl önce tanıştım ve yaptıkları çalışmalardan çocuklar için çabalarından oldukça etkilendim. 1 yıldır da hem destekçileri hem de gönüllüleri olarak onlarla olmaktan çok mutluyum. Çocukların yüzlerindeki gülümseme yeter ki eksik olmasın. Çocuklarla buluştuğumda, onlarla zaman geçirdiğimde iyiliğin gücüne her geçen gün daha da inanıyorum. İyiliğin bulaşıcı olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden imzamın olduğu bu kupalarla iyiliği daha fazla kişiye bulaştırmak istedim. Köy okullarında eğitim gören SosyalBen Çocukları’nın yeteneklerini keşfetmeleri için alacağınız her kupa çok değerli bugün bir sürü çocuğun hayatını birlikte ışıklandıralım istiyorum.” diyerek duygularını dile getirdi.

Sosyalben 6 Yaşında   Arzu Sabancı   Arzuhan Doğan Yalçındağ   Revna Demirören   Zeynep Temelli   Melis Temelli   Defne Ongun Muminoğlu   Demet Erciyes   Demet Sabancı Çetindoğan   Pırıl Çetindoğan   Ruken Mızraklı   Gözde Kuşçuoğlu   Hakan Sabancı   Nazlı Kayı   İbrahim Betil   İdil Gazioğlu   Melis Babadağ   Nurdan Beşen Büyükak   Ruken Mızraklı   Sara Sarar