Smokinimizi Taşıyışı Ayrı...

Orka Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu’nun eşi Ahu Orakçıoğlu önceki gün Kadın dizisinin başrol oyuncusu Özge Özpirinçci ile bir araya geldi.

  Damat Tween markasının sahibi Süleyman Orakçıoğlu’nun güzel eşi Ahu Orakçıoğlu  önceki gün güzel oyuncu Özge Özpirinçci ile bir araya geldi. Hafta sonu uluslararası panel de Türk kadınını temsil edecek olan güzel oyuncu Özge Özpirinçci'nin kıyafet seçimi ise Damat Tween oldu. Prova için mağazaya giden Özge Hanım'a Ahu Hanım da eşlik etti. Ahu Hanım, Siren Ertan For Damat Ceremony Koleksiyonundan siyah bir smokin giyen Özge Hanım ile çekilen fotoğrafı da "Oyunculuğunu çok Beğeniyoruz... Ama smokinimizi taşıyışı, hali tavrı da şahane oldu. Hafta sonu davetli olduğu uluslararası panelde Türk kadınını gururla, başarıyla temsil edecek Özge..." notu ile Instagram hesabından paylaştı. 

Smokinimizi Taşıyışı Ayrı   Orka Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu   Ahu Orakçıoğlu   Süleyman Orakçıoğlu   Orka Group Yönetim Kurulu Başkanı   Özge Özpirinçci