Sıla'ya Bir Destek De Funda'dan

Kurban bayramının ikinci gününde Funda Arar, Kıbrıs'taki Nuh'un Gemisi Deluxe Hotel'de sahne aldı. Kırmızı omuz ve bacak dekolteli elbisesiyle gözlere hitap eden şarkıcı, sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bayramı çalışarak geçiren Arar, "Bayram güzel geçiyor, çalışıyoruz. Dün bayramın ilk günüydü aile ziyaretlerimizi yaptık, bayramlaştık. Bugünden itibaren çalışıyoruz" diye konuştu. Bayram ve özel gecelerin tadını çıkaramadığını söyleyen Arar, "Sizinle aynı kaderi paylaşıyoruz, bayramlar, yılbaşı hep çalıştığımız zamanlar, Allah'tan bayramların ilk günü konserimiz olmadı. Böyle olunca ailemizle bayramlaştık, bayram yemeği yedik, keyifli oldu. İşimiz de bu mesleğimiz de, ne yapalım" diye konuştu.

Son çıkardığı Single ile alakalı konuşan şarkıcı, "Single çıktı. 'Çık Aradan’ güzel gidiyor keyifli oldu. Klipde öyle keza, iyi güzel gidiyor. Albüme bir hazırlık. Belki bir şarkı daha yapabiliriz. Ondan sonrada albüm. Albüm deli işi. Albüm yapmak bu devirde delilik işi ama yapacak bir şey yok. Albüm yapmak zorundayız öyle bir beklenti var” şeklinde konuştu.

 

 

Sıla’nın Bodrum konserinde oturarak şarkı söylemesinin ardından seyircisinin konserini terk ettiği Arar'a hatırlatılınca,"Onu bilmiyorum ama sahnede bir sanatçı oturarakda şarkı söyleyebilir, ayakta da şarkı söyleyebilir. Şarkılarını dinlemeye geldiyse, dinleyici her şekilde dinler yani. Otursa da söyleyecek ayakta olsa da söyleyecek. Ben bir kaza geçirmiştim, oradan biliyorum 6 hafta ayağım alçıda kaldı. Sahneye beni tekerlekli sandalyeyle getiriyorlardı. Oturarak sahne aldım ve o dönem çok yoğun bir dönemdi. Dediğim gibi beş altı hafta boyunca hiç kimse öyle bir durumdan şikayetçi olmadı. Aslolan müziktir, aslolan şarkılardır, oturmuşsun, kalkmışsın, amuda kalkmışsın söyleyebiliyorsan ne ala" diye konuşarak Sıla’ya destek verdi.

funda arar   sıla