Sibel'im Tüm Dileklerin Gerçek Olsun…

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden ve Kıral Mobilya’nın sahiplerinden Ece Kıral, geçtiğimiz akşam yakın dostu Sibel Mert’in doğum günü partisinde yakın dostlarıyla bir araya gelerek eğlenceli bir gece geçirdi.

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Sibel Mert, yeni yaşını aralarında; Ece Kıral, Onur Kıral, Gülgün Çavuşoğlu, Mehmet Usta, Ozan Ekşi, Şelale Şehnaz Sam, Rezzan Mandel, Banu Paçalı, Nurettin Danışman, Şafak Gönel, İlkay Özalkan, Ziynet Melikoğlu, Esra Gönel ve Figen Erenel’in olduğu kalabalık dost grubuyla birlikte kutladı. Doğum günü partisinde oldukça eğlenceli saatler geçiren dostlar pasta kesilmesinden gece sonuna kadar neredeyse her anlarını ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmediler. Kıral Mobilya’nın sahiplerinden Ece Kıral, bu eğlenceli geceden kareleri sosyal medyadan paylaşırken “Sibelim tüm dileklerin gerçek olsun” notuyla dostunun doğum gününü bir kez daha kutlamayı ihmal etmedi.

Ece Kıral   Onur Kıral   Gülgün Çavuşoğlu   Mehmet Usta   Ozan Ekşi   Şelale Şehnaz Sam   Rezzan Mandel   Banu Paçalı   Nurettin Danışman   Şafak Gönel   İlkay Özalkan   Ziynet Melikoğlu   Esra Gönel   Figen Erenel   Sibel Mert   Doğum Günü