Sibel Can Söyledi İmparator Ağladı...

Kerki ve Solfej’in düzenlediği ‘Güz konserleri ‘ kapsamında İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda sevenleriyle buluşan Sibel Can, konser alanını hınca hınç dolduran müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Sibel Can programına ‘Senden Başka Kimsem Yok’ şarkısıyla başlayarak hayranlarını selamladı. Ünlü sanatçı daha sonra bir İbrahim Tatlıses klasiği olan ‘ Yalan’ı seslendirerek, sahneden inip kendisini dinlemeye gelenler arasında bulunan yakın dostu İbrahim Tatlıses’in yanına gitti. Can, İbrahim Tatlıses’in yanına oturarak ‘’ Benim canım burada ne büyük bir şeref, ne büyük bir onur. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Sen benim canımsın. Yine her zaman olduğu gibi senin karşında heyecanımı belli etmeyerek şarkılarımı okumaya çalışacağım. Hepimizin hayran olduğu  bir sanatçısın çok şanslıyız senin gibi bir sesi yıllarca dinlediğimiz için, bu gece bütün alkışlar imparator için ‘’ diyerek Tatlıses’e olan sevgisini dile getirdi.

Öte yandan Sibel Can İbrahim Tatlıses’in yeni  çıkaracağı albümünün müjdesini de şu sözleriyle verdi ‘’ Her şey  yeni  başlıyor...  Müthiş hazırlıklar var, her şeyin bilincindeyim ve çok yakından takip ediyorum. Müjdesini buradan verelim. İnşallah  çok kısa bir süre sonra Tatlıses’in yeni albümünde  yine hep birlikte olacağız. ‘’dedi. Sibel  Can  Nur Yerlitaş imzalı iddialı kostümleriyle de göz kamaştırdı. 

Sibel Can Söyledi İmparator Ağladı