Şevval Sam sıradışı oyunculuğu ile büyüledi…

Başrollerini Şevval Sam, Murat Kılıç, Emrah Kolukısa ve Rıza Sönmez'in paylaştığı, Erkan Can ve Ercan Kesal'ın konuk oyuncu olarak yer aldığı Para'nın Kokusu 37. İKSV Film Festivali kapsamında Beyoğlu Sineması'nda görücüye çıktı.

Yapımcılığını Bilal Bağcı, yönetmenliğini ise  Ahmet Boyacıoğlu'nun üstlendiği film, izleyenlerden tam not alırken Şevval Sam performansı ile seyirciler tarafından uzun süre ayakta alkışlandı. Gösterime dizi setinden yaklaşık 20 dakikalık bir gecikmeyle yetişen Sam, "İstanbul trafiğinde bir yerden bir yere gidebilmek için uçmak gerekiyor. Gece gündüz fark etmiyor" diyerek apar topar salona geçerek gösterimdeki yerini aldı.

 

Gösterimin ardından basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Sam; "Yurt dışında son derece olumlu tepkiler aldık. Türkiye'de de bu filme layık olduğu değerin verileceği konusunda inancımız tam. Bugün bizi yalnız bırakmayan herkese sonsuz teşekkürler" ifadelerini kullandı. Müzeyyen Müzikali ile gönüllerin pasını silen, Yasak Elma'daki rolü ve performansı ile herkesi şaşırtmayı başaran Şevval Sam, Paranın Kokusu ile sinemadaki iddiasını da bir kez daha ortaya koymuş oldu.

Şevval Sam sıradışı oyunculuğu ile büyüledi   Şevval Sam   Murat Kılıç   Emrah Kolukıısa   37. İKSV Film Festivali