Seran Göçer’den "2019’a Merhaba" Partisi...

Nişantaşı’ndaki kliniğinde Dr. Seran Göçer’in ev sahipliğinde gerçekleşen ‘2019’a Merhaba’ partisine cemiyet hayatının tanınmış isimleri ve Seran Göçer’in yakın dostları katıldı.

Yeni yıl partisinde, “Pozitif Güzellik” kitabının okuyucuyla buluşmasını da kutlayan Dr. Seran Göçer, davet sonunda her bir konuğuna imzalı kitabını hediye etti. Keyifli bir partide bir araya gelen konuklar, lezzetli ikramlar eşliğinde geç saatlere kadar eğlendiler. 

Dr. Seran Göçer hakkında:

1993 yılının "Best Model"i ve 1994 Türkiye Güzellik Yarışması'nın ilk 10 finalistinden biri olan Dr. Seran Göçer, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1997 yılında mezun olduktan sonra İstanbul'a gelerek televizyon yapımcılığı ve sunuculuk alanında çalışmalarına başladı.   

Türkiye'nin ilk sağlık tv kanalı Medical Channel'in 2 yıl yöneticiliğini yapan Dr. Seran Göçer, 2003-2005 yıllarında Habertürk Televizyonu'nda her Pazar saat 18.00'de ekrana gelen "Dr. Seran Göçer'le Estetik Sorunları" isimli bir televizyon programı sundu. 2007-2008 arasında Tv8’de İnfo Sağlık, 2009’da Kanal T'de Yaşama Dair, Cine 5’te Sağlık Rehberi diğer bazı programlarıdır. Fransa'da Mezoterapi ve Medikal Estetik üzerine Paris Tıp Fakültesi'nde eğitim alarak, Uluslararası Mezoterapi Derneği sertifikalı bir Medikal Estetik doktoru olan Dr. Seran Göçer, Memorial Hastanesi'nde kurduğu Memorial Güzel Yaşam Kliniği'nde 12 yıl çalıştıktan sonra halen Nişantaşı'nda kliniğinde hastalarını tedavi etmeye devam ediyor.

Seran Göçer’den