Serafina Mare'de Ali Sayar İle Eğlendiler…

Geçtiğimiz yıl Bodrum Küçükbük’te sezona iddialı giriş yaparak adından söz ettiren Serafina Mare, bu sezon da kapılarını misafirlerine açtı. Beach ve restaurant hizmeti veren Serafina Mare damaklarda unutulmaz izler bırakan İtalyan tatlarını lezzet tutkunlarıyla buluşturmaya devam ediyor.

Geçen yıl olduğu gibi bu sezon da yaz akşamlarının keyfini Serafina'da çıkaran tatilciler Ali Sayar’ın müzikleriyle keyif dolu geceler geçirdiler. Salı, perşembe ve cuma günleri dj kabininde müzik yapan Ali Sayar'ı dinlemeye gelenler arasında Aslı Şen, Nazlı-Ali Sunal, Ahmet-Simay Uras, Burak-Gülin Karabacak, Ceyla Aysal-Mehmet Kırklar, Ebru-Ayhan Çarıkçılar, Haldun-Serpil Orakçıoğlu, Sedef Fenercioğlu, Necmettin Karabacak, Mete Vardar, Şevki-Sinem Sancaktar, Işıl Reçber ve Zafer-Akın Kozanoğlu gibi cemiyet hayatının ünlü isimleri vardı.

Ünlü dj Ali Sayar müzikseverleri gece boyunca eğlendirirken Işıl Reçber ve Aslı Şen ünlü Dj'in kabininde Ali Sayar'la selfie çektiler. İstek parça bırakan Işıl Reçber ve Aslı Şen objektiflere de poz verdiler.

 

Serafina Mare   Aslı Şen   Nazlı-Ali Sunal   Ahmet-Simay Uras   Burak-Gülin Karabacak   Ceyla Aysal-Mehmet Kırklar   Ebru-Ayhan Çarıkçılar   Haldun-Serpil Orakçıoğlu   Sedef Fenercioğlu   Necmettin Karabacak   Mete Vardar   Şevki-Sinem Sancaktar   Işıl Reçber   Zafer-Akın Kozanoğlu