Serafina Mare Bodrum’a Yeniliklerle Geliyor...

İtalyan mutfağının gözdesi Serafina, Haziran ayında Bodrum’da yepyeni şubesi ve yenilikleriyle hizmet verecek. Eşsiz yemekleri ve sunumu ile damaklarda unutulmaz izler bırakan Serafina, bu yaz Küçükbük’teki Bodrumlu müdavimlerini ağırlayacak.

Metin Şen’in sahibi olduğu 2014 yılında Türkiye’deki ilk şubesini İstanbul Akmerkez’de, 2017’de de Vadistanbul AVM’de açan Serafina, büyümesini sürdürerek yepyeni konseptiyle bu yaz Bodrum’a iddialı giriş yapıyor. Sade ve özgün tarzı, iddialı İtalyan mutfağıyla konfor ve lezzeti birleştiren mekan, Serafina Mare olarak Küçükbük’te hizmet sunacak.

Bodrum Küçükbük’e yenilikler getiren Serafina, mekana tekne ile VIP ulaşım hizmeti, teknelere yemek servisi, özel davetler ve beach partileri ile hem lezzet hem eğlenceyi bir arada sunuyor. Misafirler Serafina Mare’deki Sophie şampanya barında günün keyfini çıkaracak. Serafina Mare, beach parti saatleriyle kaliteli eğlence hizmeti sunarken şık İtalyan restaurantında da öğle ve akşam yemeklerinde müdavimlerini ağırlamak için hazırlanıyor.

serafina mare   bodrum   metin şen