Serafina'da Nostalji Akşamı

Serafina Restaurant, sade, özgün tarzı ve beğenilen İtalyan lezzetleri ile 8 Şubat Perşembe akşamı 90’ların en sevilen sanatçılarının canlı performanslarıyla Vadistanbul’da keyifli bir akşam sunuyor.

Konforlu ortamı, şık dekorasyonu, sıcacık ambiyansı ve canlı müziğiyle lezzet tutkunlarını ağırlayan Serafina, şimdi de 90’ların en sevilen sanatçılarını sevenleriyle buluşturuyor. 8 Şubat Perşembe günü, Eda&Metin Özülkü, Ferda Anıl Yarkın ve Suzan Kardeş’in Vadistanbul Serafina’da sahne alacağı akşamda sanatçılar en sevilen şarkılarını seslendirirken misafirler de Serafina’nın menüsündeki lezzetli tatlarla güzel bir akşam yaşayacak.

90’ların Ruhu Yeniden Hayat Buluyor

Serafina’nın menüsünde bulunan günlük değişen İtalyan çorbaları, kış sebzeleriyle hazırlanan ve narenciye sos ile servis edilen Carpaccio Polpo, avokado, karides ile hazırlanan ve bir İtalyan mutfağı klasiği olan Avokado San Pietro, bir gün boyunca hafif ateşte pişirilerek özel sosu ile hazırlanan dana kaburga, damaklarda şölene dönüşen tiramisu ve tarçınlı dondurma ile servis edilen apple crumble gibi orijinal reçeteleriyle hazırlanan özel lezzetler dikkat çekiyor.

İtalyan mutfağının yanı sıra canlı müziğiyle de adından söz ettiren Serafina, şarkılarıyla gönüllerde taht kuran Eda&Metin Özülkü, 90’lı yılların efsane ismi Ferda Anıl Yarkın ve Balkan müziğinin sevilen sanatçılarından Suzan Kardeş ile tam bir nostalji rüzgarı yaşatacak. Saat 21.00’da sevilen sanatçılar Serafina Vadistanbul’da en güzel şarkılarını yorumlayacak.

 

Serafina   Serafina'da Nostalji Akşamı   Vadistanbul   Vadistanbul Serafina