Sahnede Ünlüler Geçidi…

Ekranların sevilen oyuncusu Bergüzar Korel, önceki akşam Zorlu PSM’de yer alan Touche isimle mekanda sahne aldı. Basına kapalı gerçekleşen ve Bergüzar Korel’in yakın dostlarını ağırladığı geceye birçok ünlü isim katıldı.

Halit Ergenç, bu özel akşamda eşi Bergüzar Korel’i yalnız bırakmadı. Korel ve Ergenç, Frank Sinatra’nın ‘Can't Take My Eyes Off You’ şarkısında düet yaptı. İkili, şarkı sonrası sarılarak birbirlerini kutladı.

Serenay Sarıkaya, Enis Arıkan, Ezgi Mola rol aldıkları Alice Müzikali sonrası geceye katıldı. Engin Hepileri-Beyza Şekerci, Onur Büyüktopçu, Selma Ergenç, Miray Daner ve Boran Kuzum geceye katılan diğer isimler arasında yer aldı. 

Engin Hepileri ve Beyza Şekerci, 5 aylık oğulları Can’ın evde olduğunu belirterek sahne sonrası evlerinin yolunu tuttu. Babalık sonrası eşine daha çok aşık olduğunu ifade eden Engin Hepileri, “Can 5 aylık adam oldu. Artık babasını annesini tanıyor. Şaşkınlık içerisindeyiz.” diye konuştu.

Enis Arıkan, “Bergüzar’a bayılıyorum. Çok güzeldi, tatlıydı. Oyundan çıkıp onu dinledik.” dedi.    

Yemekteyiz programını sunan Onur Büyüktopçu, “İnanılmaz eğlendirdi. Muazzamdı. Çok kıskandım. Benim de sesim güzel. Bende yapacağım.” dedi.

Halil Sezai’nin ‘İsyan’ şarkısını seslendiren Serenay Sarıkaya, büyük alkış aldı. Sarıkaya basına görüntülenmeden oradan ayrıldı.

Ezgi Mola ise Ajda Pekkan’ın ‘Düşünme hiç’ şarkısını Bergüzar Korel ile birlikte seslendirdi.

Sahne sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bergüzar Korel, “Ben şarkıcı değilim. Şarkıcı olmak gibi bir iddiam da yok. Oyunculuk yaparken nasıl hikaye anlatıyorsam şarkı söylerken de şarkıların hikayelerini anlatmak istiyorum. Şarkıların hikayelerinde kayboluyorum. Bunu seyirciye yansıtmak istiyorum. Arada sohbet edip gülüyoruz. Hep yazılanları oynuyoruz başka başka kadınları… Bergüzar olarak sahnede olmak çok zevk veriyor" şeklinde konuştu. Bergüzar Korel, “Bir konser maratonu olur mu?” sorusuna “Henüz çok başındayız. Haddimi bilmeyi seviyorum. Doğru projelerde Aykut Beyle doğru şarkılarla seyirciyle birlikte olmayı isterim. Önümüzde yine özel bir gece var. İnsanlar isterse, severse talep olursa yaparım herhalde" yanıtını verdi.

Halit Ergenç, “Benim için çok büyük bir mutluluk. Çünkü Bergüzar sahnede olunca çok mutlu oluyor. Bu beni ondan daha mutlu ediyor. Onu izleyip onun tadına vardık.” dedi. Uzun zaman sonra sakallarını keserek imaj değişikliğine giden Halit Ergenç, “Biraz rahatlayayım istedim. Çok zaman olmuştu" diye konuştu.

 

Miray Daner, geceye ablası ile birlikte geldi. Ablası ile benzetilmediğini belirten Daner, sevgilisi Kubilay Aka’nın seti nedeniyle kendisine eşlik edemediğini söyledi. Daner, “Oyunculuk anlamında hayalleriniz var mı?” sorusuna “Uç karakterlerde oynamak isterim. Mesela kişilik bozukluğu olan biri. Çok uçuk olacak ama ülkemi yurtdışında temsil etmek isterim" şeklinde cevap verdi.

 

halit ergenç   bergüzar korel   Serenay Sarıkaya   Enis Arıkan   Ezgi Mola   Engin Hepileri-Beyza Şekerci   Onur Büyüktopçu   Selma Ergenç   Miray Daner   boran kuzum