Sağlıklı Yaşam Kampı Sizleri Bekliyor…

Nikki Beach Resort & Spa Bodrum, 18-21 Nisan ve 9-12 Mayıs tarihleri arasında Sağlıklı Yaşam Kampı’na ev sahipliği yapacak. Sağlıklı Yaşam Danışmanı Gül Kaynak’ın içeriğini oluşturduğu özel program ile yeni sezona ruhunuzu ve bedeninizi yenileyerek girebilirsiniz.

Yaz aylarına arınarak ve yenilenerek başlamak isteyenler için 18-21 Nisan ve 9-12 Mayıs tarihleri arasında Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’da sağlıklı yaşam kampı düzenleniyor. Gül Kaynak’ın danışmanlığında dört gün boyunca Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’da sağlık ve huzur dolu bir deneyim sizleri bekliyor.

Güne sağlıklı bir kahvaltı ile başladıktan sonra Nikki Beach Reosrt & Spa Bodrum’un huzurlu atmosferinde temiz havada yapacağınız yürüyüşlerinize Ege’nin turkuvaz berrak suları eşlik edecek. Yoga seansları ile ruhunuzu dinlendirecek, Nikki Spa’da  terapi, bakım ve masajlar ile tüm stres ve yorgunluğunuzu üzerinizden atacaksınız. Gün içinde havuz veya denizin keyfini çıkarabilir, çeşitli etkinlik ve workshop’lara dahil olabilirsiniz. Gül Kaynak’la sağlıklı yaşam sohbetleri, bire bir kişisel konsültasyonlar ve eğitici wokshoplar ile kendi bedeninizi daha yakından tanıma şansı bulacaksınız.

Sizleri BekliyorNikki Beach Resort & Spa’nın deneyimli şeflerinin yerel Ege lezzetleri ile özel olarak hazırlayacağı sağlıklı menülerde, sıvı ve yemekli sıvı program seçimi ile, Juicing ve Juicing & Alkali/Vegan kür seçenekleri, günlük taze sıkılmış sebze, meyve karışımları yer alıyor. Vegan, glutensiz, laktozsuz, mayasız, şekersiz, doğal ve aynı zamanda lezzetli beslenme ile vücudunuz toksinlerden arınacak ve kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz.

 

 

nikki   bodrum