Rengarenk Anne Ayşe Arman ve Benetton’un Renkleri Bir Araya Geldi...

Benetton Group, marka duruşu ve kimliği doğrultusunda dünya çapında birçok sosyal sorumluluk projesi içinde yer alarak bugüne kadar çevresel, kültürel ve sosyolojik birçok probleme dikkat çekmek adına iş birlikleri geliştirmektedir.

Benetton, bu sene Anneler Günü kapsamında Ayşe Arman’la bir araya gelerek Sakajawa hareketini iyilikle yaymayı amaçladı. Başarılı gazeteci kimliğinin yanı sıra renkli ve modern anneliğiyle kalpleri fetheden Ayşe Arman’ın “İyilik Bulaşıcıdır” sloganıyla yola çıktığı “İyilik Kolyeleri-Sakajewa” sosyal sorumluluk projesi, United Colors of Benetton ile içindeki renkleri çoğaltıyor.“Yaparsa İyilik Yapar” diyerek İstinyePark Benetton mağazasında gerçekleştirilen etkinlikte bir araya gelen Ayşe Arman ve United Colors of Benetton, Anneler Günü’nde de iyiliğin gücüyle her şeyin mümkün olduğuna dikkat çekiyor.

Rengarenk Anne Ayşe Arman ve Benetton’un Renkleri Bir Araya Geldi   Ayşe Arman   Benetton   Benetton Group   İyilik Kolyeleri-Sakajewa   İstinyePark Benetton   United Colors of Benetton