Raisa&Vanessa‘dan Görkemli Şov…

Türk Modasının yenilikçi temsilcilerinden Raisa&Vanessa, “Butterfly Effect” adını verdikleri 2019 İlkbahar- Yaz koleksiyonunu, geçtiğimiz akşam Çırağan Sarayı’nda görkemli bir şovla tanıttı.

Bir kelebeğin kendi doğasından çıkıp kadın bedenine dönüştüğü koleksiyonda; metaforik anlatımlar, üstün kalıplar ve işleme teknikleriyle birleştirildi. Zıtlıklardan beslenen bir tasarım felsefesiyle ortaya çıkan “Butterfly Effect” romantik renk ve desenleri seksapeli yüksek kalıplarla birleştiriyor. Hiç olmadığı kadar canlı renklere sahip bir Raisa&Vanessa kadınının hikayesini anlatan koleksiyonda uçuşan transparan tüller, yumuşak şifonlar ve dinamik volanlar baharın gelişini müjdeliyor. Alışkın olduğumuz Raisa &Vanessa kadınını ilk kez romantik renklerle, kadın vücuduyla birlikte hareket ettiğinde süzülerek adeta kanat çırpma etkisi yaratan narin ve hafif kumaşlarla bir arada görüyoruz.

Raisa &Vanessa’nın özelleştirdiği Nike Air Force 1 ilk defa defilede sunuldu…

Nike Air Force One spor ayakkabısının temsil ettiği kültür ve kadınların gücünden ilham alan Raisa&Vanessa Sason’un özelleştirdiği Nike’ın ikonik Air Force One Sage Low modeli, ilk defa İlkbahar-Yaz 2019 Runway Show’unda sunuldu. Limitli sayıda üretilen Raisa&Vanessa’ın özelleştirdiği Nike Air Force One Sage Low modeli kadınların içinde durmadan yanan, güzel ve kuvvetli ateşi temsil ediyor.

Raisa&Vanessa bu işbirliğini; “Hepimizin içinde durdurulamayan güzel ve kuvvetli bir ateş var. Kadınların gücüne inanıyoruz. Biliyoruz ki kadınlar istediği takdirde dünyada her şeyi değiştirebilir. Ayağını sağlam basan kadınlar için Nike Air Force Sage Low’u alev motifleriyle yeniden tasarladık. Bu iş birliğinin içinde yer almaktan mutluluk duyuyoruz.” diye özetledi.

Raisa&Vanessa‘dan Görkemli Şov   Raisa&Vanessa   Butterfly Effect   Çırağan Sarayı