Raffles Spa ‘da Özel Davet…

Bütünsel Sağlık ve Ayurveda Danışmanı Ebru Şinik geleneksel Raffles Spa Talks buluşmasında konuşmacı oldu. Şinik, doğru nefes tekniklerinin fiziksel ve zihinsel detoks işlevlerinden bahsetti ve iyi yaşamla ilgili bilgiler paylaştı. Buluşmada, davetliler uygulamalı nefes deneyimi de yaşadı.

Raffles İstanbul Zorlu Center’ın içerisinde yer alan ve şehirde bir vaha gibi konumlanan ödüllü Raffles Spa, önceki gün özel bir davete ev sahipliği yaptı.

“İyi Ol, Mutlu Ol” felsefesiyle yaşam kalitesini yükseltmeye, hayatı stresten uzak, sağlıklı yaşamaya dair çalışmalar yürüten Chopra Center eğitmeni Ebru Şinik, Raffles Spa’da cemiyet hayatından seçkin konuklarla bir araya geldi. Bu özel buluşmada; Demet Şener, Sedef İyibar, Meltem Kazaz, İdil Lüleci, Meltem Demir, Esin Ramazanoğlu, Balçiçek İlter, Ayşem Bodur, Handan Üçsel, Özlem Salur,  Esra Kıvrak gibi isimler Raffles Spa Talks’un davetlileri arasındaydı. Geleneksel olarak gerçekleştirilen Raffles Spa Talks’ta Şinik, farkındalıklı ve bilinçli seçimler yaparak yaşamı yönlendirmenin pratik yollarını paylaştı.

 

aDemet Şener   Sedef İyibar   Meltem Kazaz   İdil Lüleci   Meltem Demir   Esin Ramazanoğlu   Balçiçek İlter   Ayşem Bodur   Handan Üçsel   Özlem Salur   Esra Kıvrakdd a tag