Portekiz İstanbul’da...

Gayrimenkul projelerinde yenilikçi ve özgün konseptler yaratan Krea Gayrimenkul’ün Optylon Capital ortaklığıyla sunduğu Prima Collection, bu projelerini tanıtmak ve Portekiz’in sıcak ve enerjik atmosferini hissettirmek için Comtemporary Istanbul ile birlikte “Portekiz İstanbul’da Gecesi”ni Tomtom Designhood’a taşıdı.

Lizbon ve Porto’nun en prestijli bölgelerinde özel projelere sahip rezidans- otel markası olan Prima Collection’nın, Contemporary Istanbul ile birlikte Tomtom Kırmızı’nın etkileyici avlusunda gerçekleştirdiği gecede Fado şarkılarının en parlak yıldızlarından biri olarak kabul edilen Ana Lains de büyüleyici bir müzik peformansına imza attı. Portekiz Büyükelçisi Paula Leal de Silva’nın yanı sıra; Leyla Alaton, Günseli Kato, Emin Hitay, Ece Vahapoğlu-Cihan Alpay, Müge Sırmabıyık, Saruhan Tan, Dara Kırmızıtoprak, Ezra Çetin ve Özlem Güsar gibi isimler de bu özel gecenin davetlileri arasındaydı.

Günseli Kato   Emin Hitay   Müge Sırmabıyık   Saruhan Tan   Dara Kırmızıtoprak   Prima Collection   Portekiz İstanbul’da Gecesi   Comtemporary Istanbul   Krea Gayrimenkul’ün Optylon Capital   Portekiz İstanbul’da