Poeple’da Unutulmaz Doğum Günü…

Ünlü reklamcı Nail Keçili’nin kızı, İstanbul cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Nazlı Keçili, yeni yaşını yakın dostlarının organize ettiği bir partiyle kutladı.

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Nazlı Keçili yeni yaşını, aralarında İpek Varol, Elif Dürüst, Aslı Şen, Müge Kızılaslan, Sedef Karamehmet, Gülperi Eren, Selenay Demiray ve Esra Armağan'ın katıldığı kalabalık dost grubuyla kutladı. Aslı Şen’in organize ettiği gece People’da Mehmet Erdem’i dinleyerek başladı. Hanımlar sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenceli bir gece geçirirken bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmediler. Nazlı Keçili ve dostları bu unutulmaz geceden kareleri sosyal medya hesaplarından da paylaştılar. 

Ayşe San Erdem   Evelize Kosif   Aslı Şen   Gamze Keçeli   Hilal Kosif   Melda Kosif   Hale Kosif   Didem Antebi   Hande Yılmaz   Doğal Kalaç   Esra Armağan   Selenay Demiray   Elif Dürüst   Sedef Karamehmet   Seçil Özdemir   Rabia Ünal   Müge Kızılasan   Aslı Aslan Korur   Ebru Ceylan   Poeple’da Unutulmaz Doğum Günü   Nail Keçili   Nazlı Keçeli