PM ve Çukur'da Görkemli Açılış...

Ağaoğlu Maslak 1453''ün eğlence mekanlarından PM Restaurant ve Çukur Club önceki akşam, yeni sezon açılışını muhteşem bir davetle gerçekleştirdi.

 

 

Gündüz üst katında restaurant & brasserie olarak hizmet verip geceleri de alt katında yer alan Çukur Club'ta ünlü sanatçılara ev sahipliği yapacak olan Pm'in yeni sezon açılış gecesinde cemiyet ve sanat dünyasının önemli isimleri yer aldı.

Geceye katılanlar arasında bulunan, ünlü sanatçı Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ortaç son zamanlarda zor günler geçiren, yakın dostu Demet Akalın'a verdiği destek ile ilgili ''Dostluklar zor günler için vardır. Avrupa'da böyle bir şey yok ama bizde zor günde dostunun yanında olmak çok önemlidir. Demet adına da gerçekten çok üzüldüm, ayrıca kendisine de kızdım ama yapacak bir şey yok kanun böyle gerektiriyor. ''dedi. Öte yandan gecede güzelliği ile dikkatleri  üzerine çeken, mankenlikten oyunculuğa transfer olan Ece Gürsel  geride kalan Fashion Week moda haftası ile ilgili sorulara cevap verdi. Gürsel ''Moda haftasını yakından takip ettim, ama eskisi gibi pek tad yok''dedi. Yatırımlarının birçoğunu gayrimenkul ve kendisi için yaptığını söyleyen güzel oyuncu, çantasının üzerinde isminin baş harfi E yazdırması ise dikkatlerden kaçmadı.

 

Ayrıca Geceye katılanlar arasında Ali Ağaoğlu, Barış Dalan, Talip Öztürk, Alpsel-Sedef Mercan, Can Tanrıyar, Şiva, Berk Atan, Mehmet Dinçerler, Ümit Karan, Serkan Şengül, Ceyhun Yılmaz, Cem Mamuş, Tuğba Okul gibi isimler yer aldı.

 

 

ağaoğlu   maslak   çukur   pm