Pembe İzler Derneğinden Muhteşem Bir Davet...

Kanser türlerinde erken teşhisin tedavi başarısını yükseltmesinden yola çıkan Pembe İzler Derneği, dün Raffles Otel’de “Restart” adını verdiği yılbaşı davetinde destekçileri ile buluştu.

 

Pembe İzler Derneği Başkanı Arzu Karataş ve dernek üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen Yılbaşı Çayı davetine ilgi çok büyüktü. Kanserle savaşan cesur kadınlara destek sağlamak amacıyla düzenlenen Yılbaşı Çayı organizasyonunun biletleri satışa çıkar çıkmaz iki günde tükenmişti.  10 bin kadına ücretsiz jinekolojik kanser taramasının yapılması hedeflenen  yumurtalık, rahim ve rahim ağzı kanserleri hakkında farkındalık oluşturmak amacıyla bir araya gelinen Yılbaşı Çay davetinde 150 kadın desteklerini bir kez daha esirgemediler.

Raffles Otel’de gerçekleşen bu güzel Yılbaşı Çay davetine katılan kadınlar arasında Acıbadem Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Seher Aydınlar, Zeynep Aydınlar Eröğüt, Kültür ve Turizm Bakanının eşi Pervin Ersoy, Şükran Albayrak, Mensure Özbek, Aslı Pehlivanlar, Öykü Karadeniz, Ebru Ceylan, Hilal Ekşi, Berrin Zorlu, Işıl Reçber, Buket Taşdelen, Ebru Çarıkçılar, Sinem Sancaktar, Melike İskenderoğlu, Ebru Beyzadeoğlu, Fulya Nayman, Sibel Vatandost, Mehtap Kahraman, Gaye Alacalar, Meral Şarcı ve Sanat dünyasından Zara, Emel Müftüoğlu, Seray Sever, Sevil Serttaş, Nur Öztürk ve Ayşe Yıldız gibi isimler katıldı.

Pembe İzler Derneğinden Muhteşem Bir Davet   Raffles Otel