Parıltı Derneği Ailesi İftar Yemeği’nde Buluştu...

Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği, gelenekselleşen özel iftar yemeğinde buluştu. Her yıl, on bir ayın sultanı Ramazan’da bir araya gelen Parıltı ailesi, bu yıl tarih kokan, özel bir mekan olan Binbirdirek Sarnıcı’nda dostlarına ev sahipliği yaptı.

Parıltı çocuklarının eğitimi için Parıltı ailesine  güç katan dostları ile gerçekleştirilen iftar yemeğine iş ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerinden, Vali Yardımcısı Nihat Nalbant ve eşi, Berrin&Olgun Zorlu, Abdullah&Hülya Avcı,  Ömür Sabuncuoğlu, Volkan Babacan,  Hilal Özdemir,  Merih Turan gibi isimler katıldı.

Eş başkanlığını ve ev sahipliğini Neşe Gönül  ve Dr. Hale Bacakoğlu’nun gerçekleştirdiği  gecede misafirler sarnıcın girişinde Mehteran ekibiyle  karşılandıktan sonra  gecenin sunuculuğunu haber spikeri Hilal Özdemir yaptı. Çocukların daha çok kabartma kitap okuyabilmesi  için çekilişten elde edilen gelir ile çok özel bir kabartma yazıcı alınacak. Gece boyunca fasıl dinletisinin olduğu  Geleneksel Parıltı iftarından tüm Parıltı dostları mutlu  ayrıldı.

Neşe Gönül   Binbirdirek Sarnıcı   Parıltı Derneği Ailesi İftar Yemeği’nde Buluştu