Palandöken’in Gözdesi Sezona Merhaba Diyor...

Türkiye’de aile dostu ve kaliteli kayağın en önemli adreslerinden Palandöken’deki Sway Hotels, yeni sezonu keyifli aktiviteler ve eğlence dolu bir programla açıyor. 7-9 Aralık tarihlerinde ‘Season Opening Party’ ile sezona merhaba diyecek olan Sway, bu yıl misafirlerini yeniliklerle karşılayacak.

Kayak sezonunu ilk başlatan otel olan Sway, her yıl olduğu gibi bu yıl da geleneği bozmadan açılışını gerçekleştiriyor. Bu yılki sezon açılışında iş, cemiyet ve magazin dünyasından birbirinden ünlü isimleri ağırlayacak olan Sway Hotels aynı zamanda eğlenceyi de zirveye taşıyacak. 7-9 Aralık’taki açılışta DJ Tankurt Karakurt ve Can Hatipoğlu’nun performanslarıyla muhteşem bir parti gerçekleşecek.

Sway Hotels, özel ışıklandırma sistemiyle gece kayağına da imkan tanıyan ilk otel özelliğinin yanı sıra Türkiye’de tek olan 1 kilometre uzunluğundaki kızak pistiyle de eğlenceyi doruklara taşıyor. Uluslararası standartlara sahip toplamda 14 km pisti olan Sway Hotels, gündüz ve gece yarışları için özel olarak ışıklandırılmış pistleriyle akşam 20:00’a kadar amatör ve profesyonellere kayak imkanı sağlıyor.

Palandöken’in Gözdesi Sezona Merhaba Diyor   Season Opening Party   Sway   Sway Hotels