Özel Gösterim Sonrası Kebapçıya Koştular

Yapımcılığını Sugarworkz & TAFF Pictures'ın yaptığı, senaryosunu Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker’in yazdığı, yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği 'Çakallarla Dans 5' adlı sinema filminin özel gösterimi önceki akşam Kadıköy Sineması'nda gerçekleşti.

Özel gösterimde filmin oyuncuları Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Hande Katipoğlu, Hakan Bilgin, Şebnem Dönmez, Naz Çağla, Uraz Kaygılaroğlu yerlerini aldı. İzmir'de tiyatro gösterisi olduğu için geceye katılamayan Timur Acar'ı eşi Eda Özerkan temsil etti. Bir set çalışanına Timur Acar'ın kağıttan maskesi takıldı. Film ekibi "Timur şuan da bizimle değil ama temsilen onu buraya getirttik" sözleriyle espri yaptılar.

Filmin yönetmeni Murat Şeker Çakallarla Dans serisinin beşinci filmi hakkında "Bugüne kadar Çakallarla Dans serilerinin çekimlerini hep Kadıköy ve çevresinde gerçekleştirdik. Filmimizin oyuncularının bazılarının tiyatroları, ofisleri yada evleri Kadıköy'de. Bu nedenle ilk özel gösterimi oyuncularımız ve yakınlarıyla Kadıköy'de semtimizde gerçekleştirdik. Ekip olarak çok heyecanlıyız. Herkesi filmimize bekliyoruz" dedi.

çakallarla dans 5