Onlar Erdi Muradına…

Sanat camiasının gözde çifti Eser Yenenler-Berfu Yıldız, 2 yıllık birlikteliklerini Kilyos Milyon Beach'te gerçekleşen kır düğünüyle taçlandırdı. 300 aşkın seçkin konuğun katıldığı düğün de sanat, spor ve televizyon dünyasından da birçok isim yer alıyordu.

2 ay önce hayatlarını birleştirerek nikah masasına oturan çift, bu kez de konukların huzurunda bir kez daha evet dediler. Çiftin nikah şahitliğini ise kadim dostları Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak yaptı. 

Alışıldığın aksine renkli ve bir o kadar da eğlenceli bir düğüne imza atan Eser Yenenler-Berfu Yıldız çiftinin, festival tadında gerçekleşen düğünlerinde barbeküden sokak lezzetlerine kadar bir çok şeyi düşünmeleri ise, konuklardan tam not aldı. 

“Ben Tavsiye Vermesem Daha İyi Olur”

 

Düğüne Acun Ilıcalı yakın arkadaşları ile katıldı. Kendileri için büyük gün olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı “Eser bizim kardeşimiz arkadaşımız onun için çok mutluyuz. Bu güzel günde yanında olmaya geldik. “ dedi. Muhabirlerin kendisine  bir tavsiyeniz var mı? sorusuna Ilıcalı “Ben o konuda tavsiye  vermesem daha iyi olur herhalde pek iyi olduğum bir konu değil “ şeklinde cevap verdi. 

“Evlilik Yakın Dediler”

 Murat boz ve Aslı Enver çifti de yakın arkadaşları Eser Yenenler’i yalnız bırakmadılar. Şık ve uyumlu görünen çift düğünde ilgi odağı oldu. Güzel bir yaz tatili geçirdiklerini söyleyen çift “En güzel yaz ayımız çünkü plan yapmıyoruz kafa nereye biz oraya en az iki ay iş düşünmek istemiyoruz. “ dedi. Muhabirlerin düğün planı yakın mı sorusuna çift “İnşallah yakında olacak. “ cevabını vererek evlilik müjdesini vermiş oldular. 

“Uzun Süre Sonra Elele”

Annesinin vefatı sonrası zor günler geçiren Hande Erçel düğüne sevgilisi Murat Dalkılıç ile birlikte katıldı. Oldukça mutlu görünen çiftin bu halleri objektiflere yansıdı. Yakın arkadaşları Murat Boz ve Aslı Enver ile kameralar karşısına geçen Murat Dalkılıç Hande Erçel çifti daha sonra düğün alanına giriş yaptı.

 

 

Eser Yenenler   Berfu Yıldız   Oğuzhan Koç   İbrahim Büyükak   Acun Ilıcalı   Aslı Enver   Murat Boz