Önder Özkan’ın Triko Tasarımları Göz Kamaştırdı

Koleksiyonunda ilhamını Çağdaş Türk Resimlerinden aldığını belirten ünlü tasarımcı Önder Özkan’ın Sonbahar/Kış 2019 ‘ Eklektik Oyunlar ‘ adlı koleksiyonu Mercedes Benz Fashion Week İstanbul kapsamında geçtiğimiz gün Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde geceye damga vurdu.

Moda tutkunlarının bir araya geldiği Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'un 13. sezonu geçtiğimiz gün sona erdi. Ziyaretçileri arasında moda influencerları, bloggerlar, satın almacılar, basın, halk ve en önemlisi tasarımcılar olan Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul Sonbahar/Kış 2019’un bu yılki teması “ Kendinden Daha Fazlasın ” idi. Çeşitli sahne şovlarına, ilginç görüntülere ve farklı kreasyonlara ev sahipliği yapan etkinlikte ünlü tasarımcı Önder Özkan’da, Sonbahar / Kış 2019 sunumunu geçtiğimiz gün  Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirdi.

Trikoya hayat veren tasarımcı Önder Özkan, gerçekleştirdiği defile ile Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonunu, kendi tasarladığı triko aksesuarlar ile bütünleştirerek ‘Eklektik Oyunlar’ ismiyle sevenlerine sundu. İlhamını Çağdaş Türk Resimlerinden alan etkinliğin tek triko tasarımcısı Özkan, trikoda yaptığı yenilikçi doku oyunlarıyla dikkatleri üzerine çekerken izleyenlerden de tam not aldı.

 

mercedes benz   fashion week