Nükhet Duru’dan Kaan Sekban’a sürpriz ziyaret...

Sahnelerin sevilen ismi Nükhet Duru, “Mavi Düşler” projesinde düet yaptığı internet fenomeni komedyen Kaan Sekban’a sürpriz yaparak geçtiğimiz akşam Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde sahne alan genç komedyeni izlemeye geldi. Kaan Sekban’ın performansını izlemeye gelenler arasında Gül Gölge, İclal Aydın ve eşi Efe Kubilay da vardı.

Şıklığı ve güzelliği ile dikkat çeken Nükhet Duru, gösteriden önce gelip Kaan Sekban’ı kulisinde ziyaret ederek uzun uzun sohbet etti. Kaan Sekban “ Hayran olduğum kadın Nükhet Duru beni kulisim de ziyaret etti, dostluğunu ve desteğini esirgemedi. Gelmesinden onur ve mutluluk duydum” dedi. 10 yıl boyunca kurumsal hayatta bir plaza insanı olarak çalıştıktan sonra yurt dışında oyunculuk eğitimi alıp beyaz yakalı hayata veda eden Kaan Sekban’ın performansını izlemek isteyenler, Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’ne akın ederek salonu hınca hınç doldurdu.

Nükhet Duru’dan Kaan Sekban’a sürpriz ziyaret   Kaan Sekban   Trump Kültür ve Gösteri Merkezi   Gül Gölge   İclal Aydın   Efe Kubilay