Nöbetçi Ocakbaşı: 4ten 4e Ocakbaşı

Beyoğlu Tomtom Mahallesi’nde ocakbaşına yepyeni bir soluk getiren 4ten 4e Ocakbaşı, lezzetli yemekleri, sıcacık atmosferinin yanı sıra ‘nöbetçi ocakbaşı’ kavramını getirerek Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. Geleneksel ocakbaşı keyfinde yeni bir dönem açan mekan, cuma ve cumartesi günleri akşam 4’ten sabah 4’e kadar ziyaretçilerini ağırlıyor.   

 

 

Bir aile işletmesi olan ve "Demleniyoruz" sloganıyla yola çıkarak Beyoğlu’nda tarihi bir handa hizmet veren 4ten 4e Ocakbaşı, çeşitli mezeleri, özel soslarla marine edilmiş kuzu şiş, kuzu lokum, küşleme, ciğer çöp şiş, kebap mönüsüyle ve modern mimarisiyle hem mideye hem de göze hitap ediyor. Bir yıl önce hizmet vermeye başlayan mekan, Atatürk köşesi, nostalji köşesi ve Zeki Müren’in Maksim Gazinosu’ndaki aynasının olduğu köşesiyle farklı bir konsept sunuyor. Sıcak atmosferiyle aile ortamının mekana taşındığı 4ten 4e Ocakbaşı, hemen hemen herkesin birbirini tanıdığı samimi bir yer.


Ocakbaşı müdavimliğini yeniden popüler hale getirerek lezzeti ve eğlenceyi buluşturan mekan; 80’ler, 90'lar ve günümüzün unutulmaz şarkıları ile cuma ve cumartesileri sabah 4’e kadar müdavimlerini ağırlıyor.

Yöresel Lezzetler Bu Mekanda

Etleri hayvancılığı ile ünlü Balıkesir’den, şalgamı Tarsus’tan, zeytin ve zeytinyağı Manisa Saruhan’dan, sarımsağı Taşköprü'den,  tüm baharatları Antep'ten, dağ kekiği Sivas’ın yaylalarından gelen 4ten 4e Ocakbaşı, yöresel ürünlerin kullanıldığı oldukça davetkar ve damaklarda şenlik yaratacak muhteşem lezzetlere sahip.

Adres: Tomtom Mahallesi, Yeniçarşı Caddesi, Demir Han, No:38 Kat:1- Beyoğlu

Telefon: 0212 251 74 91

 

Nöbetçi Ocakbaşı: 4ten 4e Ocakbaşı   4ten 4e Ocakbaşı   Beyoğlu   Tomtom Mahallesi