‘Müslüm Filmi’ne Bayıldım

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Türk Sanat Müziği’nin dev ismi Gönül Yazar, önceki akşam Nişantaşı Beymen kafede yemekteydi.

Yemek sonrası gazetecilerle ayaküstü sohbet etti. Gazetecilerin, ‘’Müslüm filmini izlediniz mi?’’ sorusuna şarkıcı, ‘’İzledim ve mükemmel buldum. Muhteşem bir film yapılmış. O başrolde oynayan Timuçin’e bayıldım. Müslüm Gürses’in çok özel bir sesi vardır. O sesi nasıl çıkarmış. Vallahi tebrik ediyorum. Böyle sesler çok özeldir. 35 tane İbrahim Tatlıses’in sesiyle şarkı söyleyen kişi var. Ama hepsi cırtlak cırtlak bağırıyor. Ama İbrahim Tatlıses bir tane var. Bu sesler özel sesler. Değerini bilmek lazım’’ dedi.

 

Muhabirlerin ‘’65 yıllık profesyonel sanat hayatınızda pişmanlıklarınız ve unutamadığınız bir aşk hikayeniz oldu mu?’’ sorusuna ise Yazar, ‘’Pişmanlıklarım olmadı ama keşkelerim oldu.  Keşke ailemle biraz daha fazla vakit geçirebilseydim. Aşka gelince, çok güzel aşklar ve beraberlikler yaşadım. Ama isim vermek bu saatten sonra doğru olmaz’’ diyerek oradan ayrıldı.

 

nişantaşı   beymen   gönül yazar   müslüm