“Mundus” Raw Pop Up’ta…

Fotoğraf sanatçısı Ayşegül Dinçkök ve Dünya Serbest Dalış Şampiyonu Şahika Ercümen’in ortak projesi olarak hayata geçen “Derin Tutku Misunderstood/Yanılgı” 5 Aralık Çarşamba günü Art Basel Miami 2018 kapsamında düzenlenen Raw Pop Up interaktif sanat etkinliğinde sergilenecek.

Miami’de terk edilmiş tarihi bir binada yer alacak sergi 5-9 Aralık tarihleri arasında ziyaretçilere açık olacak. 80’den fazla yerel ve uluslararası sanatçının performans göstereceği ve 8000 ziyaretçinin katılacağı Raw Pop Up’ta bambaşka bir konsept altında sunulan sanatsal çalışmalar sanatseverlere birbirinden farklı deneyimler yaşatacak.

Ayşegül Dinçkök ve Şahika Ercümen bu sergide birbirlerine kayıtsız güvenen iki kadının zor koşullarda, suyun 30 metre altındaki dayanışmasına ve köpek balıkları ile uyum içinde varoluşuna dikkat çekiyor. Biri tüplü diğeri serbest şekilde dalan iki kadın aslında doğru bir şekilde yaklaşıldığında her canlının birlikte var olabileceğine ve insanları yanlış anlaşılmaların verdiği zarardan dönmeye çağırıyor.

Mundus: Tehditler Altındaki Dünyamıza Barış

Ayşegül Dinçkök ve Koray Erkaya ortak çalışması olan “Mundus” ise temiz bir dünyada insanca ve tehditlerden uzak yaşamın özlemini simgeliyor. Hepimizin bir arada tertemiz, kötülükten uzak, ahenkle yaşayabileceğimiz bir dünya için. Misunderstood/Yanılgı ve MUNDUS herkesi barışa davet ediyor, tüm canlıların ahenk içinde sürecekleri yaşamın özlemini simgeliyor.

Mundus” Raw Pop Up’ta   Ayşegül Dinçkök   Dünya Serbest Dalış Şampiyonu Şahika Ercümen   Şahika Ercümen   Derin Tutku Misunderstood/Yanılgı   Raw Pop Up