Mudo Concept’ten Değişim…

Türkiye’den ve Avrupa’dan alanında uzman mimarların dokunuşlarıyla inşa edilen, binlerce seçkin ürünü bir arada bulabileceğiniz 23 farklı tarzda yaşam alanı ile benzersiz bir alışveriş deneyimi sunan Mudo Concept yeni açılan Maslak Mağazasında ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

Mobilya ve ev dekorasyon mağazacılığı dünyasına bambaşka bir soluk getiren Mudo Concept Maslak Mağazası, ziyaretçilerine uzman mimarlarının da desteği ile dünya trendlerinden yaşam alanlarına kadar ilham veren konsept ve ürünler sunuyor. Ziyaretçilerini sadece mimarların karşıladığı büyük ekibi ile Mudo Concept’te evinizin konseptini uzmanların rehberliğinde bulabileceksiniz. 6.500 m2'lik, 3 katlı mağazada birbirinden farklı, ilham verici dünya konseptleri sunuluyor.

Yeni Mudo Concept Maslak Mağazası sanat galerisinde Mudo’nun Kurucusu ve Onursal Başkanı Mustafa Taviloğlu'nun deniz ve balık tutkusunun küçük bir göstergesi olan "Rastgele" sergisi de sanatseverlerle buluşuyor. 3 ay sürecek sergide her biri ayrı hikayeye sahip 1000'i aşkın objeye, Taviloğlu'nun son 20 yılda topladığı ve dostlarının özel hediyeleri ile şekillenen deniz tutkusunu yansıtan koleksiyonuna ev sahipliği yapan sergide maviliklerin büyüsüne kapılacaksınız.

 

 

 

 

 

 

Mudo Concept’ten Değişim   Mudo Concept