Moon Beach Hotel Misafirlerini Bekliyor…

4 değişik tipte 40 ayrı odasıyla 5 yıldır hizmet vermekte olan Moonbeach Hotel, beach ve yüzme havuzu ile aynı anda 120 kişinin konaklayabileceği şekilde konumlandırılmıştır.

 

Ali Ünal ve Erkan Ünal kardeşlerin işlettiği Moon Beach Hotel, Bodrum’un en bakir ve yeşil bölgesi olan Gökçebel koyunda, kendine ait plajı ve iskelesi ile yaz tatilleri, düğün ve davetler için ideal bir konumdadır. Yalıkavak’a 10 dakika, Türkbükü’ne 15 dakika mesafede,  ulaşımı  çok rahat olan tipik Ege ve Akdeniz mimarisiyle yapılan ender otellerden biridir.

    

Santorini, Porto Cervo, Sardunya ve Mikonos gibi popüler Akdeniz otellerinden esinlenerek dekore edilen Otelde doğal malzemeden oluşan yataklar beyaz tüllerle çevrilmiş olup, üzerlerine geniş aynalar yerleştirilerek, duşları şeffaf camlarla kapatılarak misafirlere romantik bir atmosfer yaratılmıştır.  

 

Tüm yaz konaklayacak aile suite odalarında ise buzdolabı, elektrikli ocak, microway olup bazılarında çift  banyo mevcuttur. İçinde bulunduğumuz pandemi sonrası Moon Beach Hotel misafirlerinin sağlığını ve güvenliğini korumak, gönül rahatlığıyla tatil yapmalarını temin etmek üzere hijyen kurallarına azami bir şekilde uymaktadır.

Moonbeach Hotel   Ali Ünal   Erkan Ünal   Moon Beach Hotel   Moon Beach Hotel Misafirlerini Bekliyor