Minalya Güzellik Gurusu Koşuyolu’nda Açıldı...

Burcu Ziyal ve Melis Anık'ın kurucusu olduğu Minalya Güzellik Gurusu, önceki gün şık bir davetle kapılarını Koşuyolu'nda açtı. İş ve cemiyet dünyasından isimlerin katıldığı açılışta kurdeleyi Mustafa Sarıgül kesti.

Türkiye'de bir ilk olan güzellik gurusu, güzellik ve sağlık alanında uzman ekibiyle hızlı ve pratik çözümleri tek çatıda sunacak. Yoğun yaşam temposunda kişilerin ihtiyaç duydukları sağlık ve güzellik konularında hayatı kolaylaştıracak olan Minalya’da misafirler güzellik, estetik, diş sağlığı, yoga, plates, stil danışmanı, uzman klinik psikolog, saç tasarımı, diyetisyen ve kişisel bakım alanlarında hizmet alacak. Ayrıca her hafta farklı bir alanda söyleşilerin de gerçekleşeceği Minalya Güzellik Gurusu’nda merak ettikleri konularda uzman kişilerden birebir bilgi alacak.

Minalya Güzellik Gurusu kurucularında Burcu Ziyal, bireylerin kişisel ihtiyaçlara yönelik a’dan z’ye tüm konuda vakitten tasarruf ederek ihtiyaçlarına çözüm bulabileceklerini belirtti. Ziyal: “Merkezimizde ‘Gelin Paketleri’, ‘Balayı Paketleri’, ‘Hamile Paketleri’,  ‘Mezuniyet Paketleri’ gibi özelleştirilmiş, bu yoğun ve stresli dönemlerde en çok ihtiyaç duyulan; bakım ve desteklerin bulunduğu birçok farklı paketlerimiz bulunmaktadır. Kişiler, merkezimizde uzmanlarla ön görüşmeler yapıp, ihtiyaçlarına yönelik paketler oluşturabilecek ve hem zamandan kazanacak hem de güzelliklerini doğru ve deneyimli uzmanlara teslim edebilecekler. Minalya Güzellik Gurusu olarak bizler; güzelliği öğretmek ve bu öğrenimleri işinin uzmanlarıyla sizlere ulaştırmak için varız.” dedi.

Açılışa katılanlar arasında Ece Kıral, Burcu Esmersoy, Burcu Şendir, Emre Ziyal, Dilek Birgen, Hülya Kalyoncu, Işıl Donat, Serap Sarı Arzu Özal, Arzu Gümüş gibi isimler vardı.

Burcu Ziyal   Melis Anık   Minalya Güzellik Gurusu   Ece Kıral   Burcu Esmersoy   Burcu Şendir   Emre Ziyal   Dilek Birgen   Hülya Kalyoncu   Işıl Donat   Serap Sarı Arzu Özal   Arzu Gümü