Milyonların Buluşma Noktası: Budavet...

Önümüzdeki günlerde teknoloji severler ile buluşacak olan, son dönemin en popüler mobil uygulaması olmayı hedefleyen 'Budavet', eve hapis olduğumuz bu dönemlerde tekrar dışarı çıkmaya ve yüz yüze iletişim kurmaya çağırıyor. App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen uygulama, milyonların nabzını tek bir çatı altında tutuyor.

Budavet, size birçok farklı organizasyon ve etkinliğe kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmayı, bir çok etkinlik ve organizasyonu hızlı bir şekilde düzenlemeyi, hedef kitlenizi belirleme ve hesabın kim tarafından ödeneceği sorununu en başta çözme imkanını sağlayan bir mobil uygulamadır.

Budavet, kullanıcılarına aylık iki davet açmayı, 100 kilometre yarı çapta açılmış olan davetleri aramayı, açtığı davete 5 kişiye kadar katılımcı çağırmayı Bucoin harcamaksızın gerçekleştirme imkanı vermektedir.

Bu davetin kurucularından  Mansur Afşin, "Türkiye mobil uygulama geliştirme anlamında dünya ile rekabete hazır. İstanbul neden  yeni bir Silikon Vadisi olmasın?  Budavet gibi yenilikçi girişimler sayesinde artık ülkemizden de kısa sürede milyar dolarlık şirketler çıkabilir."

Budavet   Milyonların Buluşma Noktası: Budavet