Mesh Stick Çay'dan Toçev Yararına Davet...

Aslı Özdemir, Nilüfer Batur, Nisa Taşyar’ın ev sahipliğinde ve Mesh Stick Çay ana sponsorluğunda önceki gün ‘Alışveriş ve çay keyfi' konseptli davet gerçekleştirildi. TOÇEV yararına gerçekleşen Four Seasons Hotel’deki davette seçkin markalar stant açarak yeni koleksiyonunu sergiledi.

 

Elçin Dağlaroğlu, Narin Akçelik, Rabia Kurşun, Ayşe Burcu Kaya, Melike Hacıahmetoğlu, Gizem Avcıer, Melisa Eraydın ve Zeynep Çuhacı gibi markaların stantlarının olduğu davette ziyaretçiler bol bol alışveriş yaparak TOÇEV’e destek oldular. Piyano dinletisi eşliğinde alışveriş yapan hanımlar kendileri için hazırlanan çay keyfi konseptli masalarda dinlenerek keyifli anlar geçirdiler. Ayrıca Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Operatör Doktor Kerem Bıkmaz misafirleri bel, boyun ağrıları ve duruş bozuklukları hakkında bilgilendirirken, Kardiyoloji Uzmanı Profesör Doktor Hüseyin Oflaz da kalp krizi ve sebepleri ile ilgili bilgilendirdi. Davetteki alışverişten elde edilen gelirin tamamı 25. yılına giren TOÇEV’e bağışlandı.

 

 

Mesh Stick Çay'dan Toçev Yararına Davet   Mesh Stick Çay   Nisa Taşyar   Aslı Özdemir   Nilüfer Batur   Four Seasons Hotel   TOÇEV