Meltem Özbek Defilesinde Renkler Başrolde…

Renklerin kendi enerjilerinden ilham alarak hazırlanan Meltem Özbek Sonbahar/ Kış 2019 koleksiyonu Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında geçtiğimiz gün Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşti.

19-22 Mart tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşen Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında, Meltem Özbek #ColorEnergy Sonbahar/ Kış 2019 defilesi de takvimde yerini aldı. Renklerin kendi içsel enerjilerinden ilham alarak hazırlanan Meltem Özbek Sonbahar/ Kış 2019 koleksiyonu, iddialı ve zarif çizgilerinin yanı sıra, daha önce çok kullamadığı renk paletiyle de dikkat çekiyor. Baskılı yaprak desenlerinin, büzgülü detayların ve asimetrik dekoltelerin ön plana çıktığı koleksiyonda başrol hep renklerde.

Her rengin sahip olduğu içsel enerjiden yola çıkan ve renklerin bu kendine özgü duruşundan ilham alarak bir akış tasarlayan Meltem Özbek, Color Energy ismini verdiği Sonbahar/ Kış 2019 koleksiyonuyla feminen, neşeli ve özgür ruhlu kadınları temsil etmeye devam ediyor.

Meltem Özbek Defilesinde Renkler Başrolde   Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul   Meltem Özbek