Meltem Cumbul İle Oyunculuk Atölyesi Başlıyor!

Başarılı oyuncu Meltem Cumbul’un, oyunculara ve oyuncu adaylarına Eric Morris Sistemi’ni öğreteceği oyunculuk atölyesi 21 Mayıs’ta TOY İzmir Ege Perla’da başlıyor. Johnny Depp, Jack Nicholson, Arnold Schwarzenegger, Brandon Lee gibi birçok ünlü oyuncunun da yararlandığı Eric Morris Sistemi’nin öğretileceği atölye, 2 ay boyunca devam edecek.

Tiyatro, oyunculuk ve yazarlık gibi sahne sanatlarının en önemli disiplinlerini tek bir çatı altında toplayan TOY İstanbul; İzmir Ege Perla’daki sahnesinin kapılarını, tiyatro oyunları ve konserlerin yanı sıra atölye çalışmaları için de açıyor.

Eric Morris Sistemi’nin resmi eğitmeni Meltem Cumbul, TOY İzmir Ege Perla’da oyunculara ve oyuncu adaylarına yönelik, enstrüman ve işçiliği kapsayan bir atölye gerçekleştirecek. Atölyede Eric Morris Sistemi aracılığıyla kendilerine doğru bir yolculuk yapacak olan katılımcılar; cemaat toplumunda birey olma zorluğunun yarattığı korkudan duygularını para karşılığı sattığı gerçeğiyle karşılaştığındaki hayal kırıklığına, tipolojilerden karakter yaratma isteğindeki başarısızlığa kadar sosyolojik ve psikolojik birçok süreçten geçecekler.

meltem cumbul