Mekan açılışına “Kavga” damgasını vurdu…

Şarkıcı Sinan Akçıl ve oyuncu Sermiyan Midyat önceki akşam Ziyade Fasıl adlı mekanın açılış gecesinde kavga etti.

 

Hollywood yıldızı Kristanna Loken'ın doğum günü partisi için mekana gelen ikili, magazin muhabirlerinin içeri girmesi ile tartışmaya başladı. Kameralardan rahatsız olan Sermiyan Midyat, "Bunları kim içeri aldı, çabuk dışarı çıkarın" dedi. Olumsuz yanıt alan ve gazetecilere küfür eden Midyat'a, Sinan Akçıl müdahele etti. İyice sinirlenen Midyat, elindeki sigarayı Sinan Akçıl’ın üzerine atarak saldırdı. Güvenlik görevlilerinin araya girmesiyle ikili mekandan uzaklaştırıldı.

 

Yaşanan olay sonrası mekandan çıkan Sermiyan Midyat kendisini bekleyen basın mensublarına “Benim özel hayatıma kimse giremez. Sinan Akçıl sırf Kristanna Loken geldi diye basın mensuplarını içeriye aldırarak kendisini haber yaptırmak istemiştir. Ben hiçbir zaman magazin figürü olmadım olmayacağımda. Sinan Akçıl kendini haber yaptırmak için sizleri buraya getirtiyor sonrada masada bana beni tahrik edici hareketler yapıyor. Ben buraya doğum günü kutlamaya geliyorum sonrada tuzağa düşürülüyorum ben geri zekalı değilim. “dedi. Muhabirlerin kavganın bir kıskançlık sonrası çıktığı iddialarını sorması üzerine gerilen Sermiyan Midyat “Arkadaşlar ben bir Amerikalı kadın için mekana gelecek adam değilim. “ diyerek mekandan uzaklaştırıldı. 

 

“Çok ağır küfürler var”

Yaşanan olayın ardından kaldığı otel çıkışı açıklama yapan şarkıcı Sinan Akçıl “Benim olduğum yerde hatta kadına şiddetin bu kadar yaşandığı bir zamanda kimse bir kadının üzerine “sen burada böyle oturamazsın” şeklinde gelemez. Yaşanan olayda çok ağır hakaretler ve küfürler var. Ben daha fazla konuşmak istemiyorum. “ diyerek Sermiyan Midyat’ın mekanda Amerikalı Kristanna Loken’e yönelik sataşmalarının olduğunu ve daha sonra olayın büyüdüğünü iddia etti.

sermiyan midyat   sinan akçıl