Martinez Istanbul Müdavimlerini Keyifli Bir Molaya Davet Ediyor

Şehrin merkezindeki benzersiz konumu, lezzetli menüleri, aydınlık ve yeşilliklerle dolu capcanlı dekorasyonu ile İstanbul'un en seçkin mekanları arasında bulunan Martinez Istanbul, konuklarını keyifli bir ambiyansta ağırlıyor.

Güzel bir atmosfer ve samimi bir ortam, kaliteli zaman geçirmek isteyenlerin vazgeçemediği kriterlerin başında geliyor. Lezzetli yemekleri ve kendine özgü konsepti ile fark yaratan Martinez Istanbul, keyifli molaların değişilmez adresi olmaya devam ediyor. Sinema veya alışveriş sonrasında, şık bir yemek molası vermek için tercih edebileceğiniz mekan, günün her saatinde yorgunluğunuzu atabileceğiniz, soluklanabileceğiniz bir ortam sunuyor.

Kışın soğuğundan ve şehrin yorucu temposundan uzaklaşmak isteyenleri sıcak atmosferiyle karşılayan Martinez Istanbul’da, Uzakdoğu ve Akdeniz mutfağının en özel tatlarından oluşan lezzetli menü, konuklara gastronomik bir deneyim yaşatıyor. Ferah renklerin ağırlıklı olduğu, taze çiçeklerin doğallığını hissedebileceğiniz dekorasyonu ile Güney Fransa’ya göz kırpan Martinez Istanbul, misafirlerini günün her saatinde nezih bir ortamda ağırlıyor.

martinez istanbul