Martinez İstanbul, Bodrum'da Kapılarını Açtı...

Ukalife’ın sevilen mekanlarından Martinez İstanbul, Bella Sombra Türkbükü’nde muhteşem bir davetle sezona merhaba dedi. Geçtiğimiz akşam gerçekleşen iş ve cemiyet dünyasından ünlü isimlerin katıldığı açılış partisinde aynı zamanda Ukalife Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Karabayır’ın da doğum günü kutlandı.

Akdeniz ve Uzakdoğu mutfağının lezzetlerini kendine özgü ambiyansıyla misafirlerine sunan Martinez İstanbul, Türkbükü’nde de kapılarını açtı. Açılış partisinde dostlarıyla birlikte 39. yaşını kutlayan Uğur Karabayır, doğum günü pastasını kesti. Ardından davetliler Seçil Akmirza’nın performansı eşliğinde yemeklerini yediler. Davetliler arasında olan Deniz Seki, yoğun istek üzerine sahneye çıkarak romantik şarkılarından birini seslendirdi. Seki, şarkısına başlamadan önce: "Söyleyeceğim bu şarkı tüm aşıklara gelsin. Çünkü ben de aşığım. Bu şarkı bana da gelsin" diyerek parçasını misafirlerle birlikte söyledi. Daha sonra Tankut Karakurt’un dj kabinine girmesiyle eğlence geç saatlere kadar devam etti. 

Davete katılanlar arasında İzzet-Didem Antebi,  Osman Merzeci,  Melis Murathanoğlu, Emre-Didem Ergani,  Jale-Ercan İşal, Ayşegül Boz, Alpay-Gaya Başaran, Engin Kılıç, Murat Tarman, Şebnem Ercantürk, Hacı Sabancı ve sevgilisi Nazlı Kayı, Levent Kızıl gibi isimler vardı. Güzel bir davetle kapılarını açan Martinez İstanbul, kalitesiyle de tatilcilerin gözde adreslerinden olacak.

Martinez İstanbul   Bodrum'da Kapılarını Açtı   Ukalife   Bella Sombra Türkbükü   Ukalife Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Karabayır   Uğur Karabayır