Mackenzie-Childs Türkiye Yeni Yaşına Boğazda Girdi

Amerika’nın popüler dekorasyon markası MacKenzie-Childs, dün akşam verdiği davetle Amerika’dan sonra dünyadaki ilk mağazası olan Nişantaşı’nın 1. yılını kutladı ve yeni koleksiyonunu tanıttı.

MacKenzie-Childs Türkiye Distribütörü Berrin Ak’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ve markanın CEO’su John Ling, Kreatif Direktörü Rebecca Proctor ve Satış Müdürü Mark Bergadon’un Amerika’dan gelerek katılım gösterdiği davete iş, cemiyet ve magazin dünyasından çok sayıda misafir katıldı.

40 yıla yakın geçmişe sahip, kişiye özel ve tamamen el işçiliği dekoratif ürünleri ile tanınan MacKenzie-Childs, Halas Yatı’nda verdiği davet ile keyifli bir akşama imza attı. Amerika dışındaki ilk mağaza olan Nişantaşı’nın 1. yılının kutlandığı davette Berrin Ak, evli bir çiftin birbirine olan aşklarıyla başlayan masalsı serüvenin yıllardır genişleyen ürün yelpazesiyle ev dekorasyonunda sevilen bir markaya dönüştüğünü söyledi. Ak, sözlerine: “ Her şey bir hayalle başladı. 5 senenin sonunda geldiğimiz şu anki nokta hayal ettiğimden bile güzel. MacKenzie-Childs ruhu kayıtsız kalamayacağınız, her şeye rağmen iyiliğe ve hayatın renklerine inancını kaybetmemiş bir ruh. Bana her gün aynı sevgi ve enerjiyle nasıl oluyorsun diye soruyorlar. Tek bir ürünü elime aldığımda ondaki detay ve bana hissettirdiği mutluluk markaya olan sevgimi ve enerjimi artırıyor” şeklinde devam etti.

Davete katılanlar arasında Begüm Eyilik, Tuğçe Eyilik, Berrin Yoleri, Begüm, Gazioğlu Ballı-Ömer Ballı,  Evrim Kırmızıtaş-Faruk Başaran, Tamer Karadağlı, Kazım Türker, Burcu Ziyal, Füsun-Sinan Kuran,  Arzu Kunt, Gökçe Atuk, Hande Sezer Pekcan, Merve-Ata Volkan, Müge Sırmabıyık, Nuray Fenercioğlu, Müge Tan, Dilara Sevinç, Selin Şahin, Sinan Serter, Tuçe Peksayar, Zerender Tuğran gibi tanınmış isimler vardı.

 

 

MacKenzie-Childs