Kutoğlu'nun Dünyaca Ünlü Misafiri İstanbul'da...

Gelmiş geçmiş Avusturya’nın en ünlü şarkıcısı, bundan birkaç yıl önce vefat eden müzisyen Udo Jürgens’in kızı Sonja Jürgens, yakın arkadaşı Atıl Kutoğlu’nun davetlisi olarak Istanbul’a geldi.

Dünyaca ünlü bir çok hit parçaya imza atmış, 1966 yılında Eurovision Şarkı Yarışmasını kendi bestelediği ünlü ‘Merci Cherie’ parçasıyla kazanan Udo Jürgens’in Berlin’de yaşayan kızı Sonja ve ailesini Atıl Kutoğlu Ruby’de ağırladı. Boğaz’a hayran kalan Sonja jürgens, eşi mimar Nick Barsan ve oğulları Milo dünyaca ünlü modacımızla hasret giderip bol bol sohbet ettiler. 

Uzun yıllar New York’ta yaşayan ve Kutoğlu kreasyonlarını tercih eden Sonja Jürgens İstanbul’a 2. gelişi olduğunu ve burdan çok ilham aldığını dile getirdi.

Şu günlerde Adına bir müzikal sergilenen Udo Jürgens, Avrupa’da şarkıları en çok satan ve turneleri kapalı gişe olan bir sanatçıydı. 60 milyon Euro miras bırakan Jürgens’in miras paylaşımı sırasında aile üyeleri arasında yaşanan anlaşmazlıklar Alman basınında geniş yer almıştı.  Gece sonunda ise Jürgens, ile Kutoğlu, mekan sahibi Erkan Ünal ile gazetecilere böyle poz verdi.

Kutoğlu'nun Dünyaca Ünlü Misafiri İstanbul'da   Atıl Kutoğlu   Sonja Jürgens