Küçük Ağa’nın En Mutlu Günü

Ünlü iş adamı, Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu dün akşam küçük oğlu Ali Ege'nin erkekliğe ilk adımının mutluluğunu yaşadı. Ünlü iş adamının Ortaköy'deki köşkünün bahçesinde aile arasında sade bir sünnet töreni yemeği gerçekleşti.

Ali Ağaoğlu 5 yaşındaki küçük oğlu Ali Ege’nin bu mutlu gününde yazar ve sanatçı annesi Petek Ertüre ile birlikte konukları kapıda karşılayarak hoş geldin dedikten sonra kısa bir kokteylin ardından yemeğe geçildi. Sünnet yemeğine katılan konukların çoğunluğunun Petek Ertüre’nin yakın aile dostları olması dikkat çekti. Bu güzel gecenin baş mimarları arasında bulunan Rose Kar küçük ağa için her şeyi kusursuz düşünerek unutulmaz bir gece yaşanmasında büyük pay sahibi oldu.

 

Gecenin sürprizi  genç sanatçı Deha oldu. Sanatçı Deha sahne öncesi sahneye Ali Ağaoğlu ve Petek Ertüre’yi alarak kısa bir açılış konuşması yaptırdıktan sonra birbirinden güzel parçalar okuyarak gecenin ilerleyen saatlerine kadar konuklara unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı. Davete katılanlar arasında bulunan Aslı Hünel ve Yeliz Yeşilmen zaman zaman sanatçıya eşlik ederek geceye ayrı bir renk kattılar.  

ali ağaoğlu   ali ege   sünnet   petek ertüre