Kristina Mendonca nefes kesti

Moda dünyasının taze kanlarından Kristina Mendonca bir bikini markasının reklam çekimleri için kamera karşısına geçti. Genç model verdiği birbirinden seksi pozlarla nefes kesti.

Avusturalya doğumlu güzel model Kristina Mendonca kariyer basamaklarında zirveye doğru hızla tırmanmaya devam ediyor. Henüz 20 yaşında olan Mendonca bir bikini markası için memleketi Sidney'de kamera karşısına geçti. Birbirinden seksi pozlar veren genç model nefes kesti. 

Endamıyla düşman çatlatan Kristina Mendonca aslen Brezilyalı. Brezilya'yı da çok sevdiğini ve ikinci memleketi olarak gördüğünü belirten seksi model tam bir uçak delisi. Uçaklar ilgili her şeyi çok seven Kristina Mendonca'nın uçak tutkusu babasından geliyor. Babası pilot olan 20 yaşındaki model çocukluğunun kokpitte geçtiğini belirtiyor. Yoğun temposu yüzünden pek vakit bulamasa da uçaklarla ilgili belgeselleri izlemeyi çok sevdiğini söylüyor.

Kristina Mendonca   Kristina Mendonca nefes kesti   vivien models   avustralya   sidney   avustralyalı modeller   bikini   photoshot   bikini photoshots   Kristina Mendonca'nın uçak sevgisi